Vaseline®
"Nemlendİrİcİ Mucİzevİ Jel" yapan nedİr?

YERALTINDAN ÇIKARILARAK RAFİNE EDİLİR
Üç kere saflaştırılır
KURU CİLDİN ONARILMASINA YARDIMCI OLUR

Yeraltından Çıkarılarak Rafİne Edİlİr

Vaseline® Nemlendirici Jel katı saflık standartlarına göre rafine edilen baz yağlardan ve balmumundan oluşan saf petrol jelidir (petrolatum).. Bu madde nemlendirici losyonlarımızda bulunan temel içeriklerden biridir. Losyonlarımızın kuru ciltleri hızlıca onarmaya yardımcı olmalarında bu kadar iyi olmalarının nedeni bu maddedir. Tüm Vaseline® ürünlerinin çok amaçlı olarak kullanılabilmesinin ardındaki sır bu ürünlerin doğadan size ulaşana kadar yaptığı yolculuktur.

Üç kere saflaştırılır

Parfüm İçermez
Hipoalerjeniktir
Parfüm İçermez
Hipoalerjeniktir
Vaseline® Nemlendirici Jelin her bir kutusunu üç kere saflaştırarak pürüzleri ve hava kabarcıkları ortadan kaldırıyoruz. Böylece yapay koruyucular olmadan raf ömrünü uzatıyor ve her bir kutunun yalnızca en saf jeli içerdiğinden emin oluyoruz.
Vaseline® Nemlendirici Jel petrolden elde edilen ve üç kat saflaştırma damgasına sahip olan tek jeldir. Bu damga Vaseline® Nemlendirici Jel'in her bir kutusunu raflara ulaşmadan önce sadece bir değil,tam üç kere saflaştırdığımızı gösterir. Original Vaseline® Nemlendirici Jel parfüm içermez. Ürünümüz dermatologlar tarafından önerilmektedir.

Hazır Ürün

Üstün cilt koruması için simgeleşmiş Vaseline® üç kat saflaştırma damgasına sahip ürünleri tercih edin.
Diğer saf vazelin jeller Üç Kat Saflaştırma İşleminden geçirilmeyebilir ve bu işlemin yapılmamış olması da kendini belli eder. Bu işlem Vaseline® Nemlendirici Jellerimizin pek çok taklidimize göre daha hacimli olmasını sağlar. Ayrıca Vaseline® Nemlendirici Jelin biraz daha yüksek bir sıcaklıkta erimesini sağlar. Ürün söz konusu sıcaklığa ulaşıldığında pürüzsüz ve homojen bir şekilde yumuşar.

BÜTÜN AİLE ÜYELERİNİN KURU CİLDİNİ ONARMAYA YARDIMCI OLUR

Yapılan Klİnİk Testlerle Güvenlİ Olduğu Kanıtlanmış ve Dermatolojİk Olarak Onaylanmıştır.
1876 yılından bu yana medikal dergiler tarafından önerilmektedir. Onlarca yılı aşkın süredir devam eden klinik testler Vaseline® Nemlendirici Jel'in güvenliğini ve kuru cilt üzerindeki koruyucu ve nemlendirici etkisini göstermektedir.
Vaseline® NEMLENDİRİCİ JEL GÖZENEKLERİNİZİ TIKAMAZ.
Vaseline® Nemlendirici Jel'in komedojenik olmadığı, yani gözenekleri tıkamadığı, cildinizi tahriş etmediği veya akneye neden olmadığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
PİŞİKTEN ÇATLAMIŞ DUDAKLARA KADAR.
Petrolatum (Petrol Jeli) Kanada Sağlık Bakanlığı(Health Canada) ve Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından kuru ciltler için güvenilir olarak tanımlanmaktadır.